• אהרוני בניה ושיפוצים
  • אביחי: 054-900-63-07
  • aharonyltd@gmail.com

עבודות גבס

עבודות גבס מאפשרות עיצוב אלמנטים שונים בעבודות השיפוצים ברמה גבוהה ומדויקת, כמו: קיר גבס, מזנון גבס, תקרות גבס. עבודות גבס מתבצעות באמצעות חומר הגבס. באמצעות עבודות גבס אפשר לעשות שיפוצים, עיצוב פנים ברמה גבוהה, עיצוב אלמנטים במדויק, בנייה קלה, הוספת חדר והפרדה של חללים במבנה ועוד. השימוש בעבודות גבס נתונות להחלטתו של הלקוח עם ייעוץ וליווי קבלן שיפוצים בהתחשבות בצורכי הלקוח ועבודת השיפוץ.

תכונות הגבס

הגבס הוא חומר קל הנקרא גם גבס קל המפחית משקל מהמבנה ולכן מבצעים אותו כתוספות על גגות בטון כמו כן בגבס יש פלטות גבס שעמידים מפני מים, מפני אש ועוד. הגבס בדרך כלל הוא הפתרון הזול ומהיר והמדויק ביותר לעבודות השיפוצים שעוזר לנו לעצב קיר גבס עם נישות, מזנון גבס, תקרות גבס, באמצעות הגבס ניתן לשפץ ברמה גבוהה ולקדם את תהליך השיפוץ ולצמצם בלוחות זמנים. והוא משמש כשכבה שאפשר כבר לצבוע אותה אחרי שפכטלים אצלנו ניתן לקבל גם התזה של שפכטל אמריקאי על כל הקירות גבס ובכלל על כל קירות הבית.

בדרך כלל הגבס מוכר ללקוח בעיקר מקיר גבס, תקרות גבס, ופחות מוכר כשימוש בעיצוב אלמנטים ולבניית נישות בגבס ובניית מזנון גבס. בעבודות השיפוצים לא תמצאו שיפוץ כמעט שלא עושים שימוש בעבודות גבס כיוון שהוא זמין קל ומהיר לבנייה וחומר איכותי שמחזיק למשך שנים.

קבלן שיפוצים – קבלן בניין

אהרוני בניה ושיפוצים לא מתפשרים על טיב העבודה ואיכותה, אנו מקפידים על עבודות הגבס באופן המקצועי והאיכותי ביותר. ניתן לציין אשר עבודות גבס אצלנו באהרוני בניה ושיפוצים מחזיקות לאורך שנים עם בניה של קונסטרוקציה לגבס מאוד חזקה ויציבה לקיר גבס, מזנון גבס, תקרות גבס, אנו מבצעים עבודות גבס ברמה מקצועית ואיכותית.

עיצובים בגבס

אהרוני בניה ושיפוצים – מחירים

אהרוני בניה ושיפוצים נותנים הצעות מחיר משתלמות אשר מותאמות למחירים בענף השיפוצים. לאחר פגישה עם הלקוח בהקשבה לצרכיו, לפי התקציב של הלקוח אנו בונים לו את הצעת מחיר שהכי משתלמת לו במטרה שכל צרכיו קיבלו פתרון בהצעת המחיר המשתלמת ביותר.

אהרוני בניה ושיפוצים מזמינה אתכם ליצור עמנו קשר לפגישת ייעוץ בחינם ולא מחייבת באמצעות הנדסאי בניין אביחי 054-9006307