• אהרוני בניה ושיפוצים
  • אביחי: 054-900-63-07
  • aharonyltd@gmail.com

קבלן שלד

קבלן שלד הוא בונה את שלד הבניין ואחראי על בניית שלד הבניין מהיסודות שלו ועד גמר הבניין מבחינה קונסטרוקטיבית. ידוע ששלד הבניין הוא היסוד של המבנה ובניית השלד היא אחד מן השלבים הראשוניים והחשובים ביותר של בניית המבנה כמו כן חשוב שהשלב הזה יהיה מדוייק ככל האפשר ויתבצעו בו כל ההכנות המתאימות לתשתיות המבנה כמו חשמל ומים ותקשורת. שלד המבנה מתחיל מהביסוס שלו ביסודות כפי שתכנן מהנדס הבניין כגון כלונסאות או רפסודת יסוד. שלד המבנה בנוי מקורות קשר ורצפה עליונה שמוגבהת מהקרקע כמו כן העמודים יוצאים מהכלונסאות ונמשכים עד סופו של המבנה עד לתקרה האחרונה. ובקצרה ניתן לתאר את שלד המבנה בנוי מביסוס מתאים, עמודים, קורות, קירות, תקרות, רצפות, מדרגות וגג המבנה.

שלד המבנה

שלד המבנה מהווה את היציבות ואת צורת המבנה. קבלן שלד הוא האחראי על בניית שלד המבנה. ולכן הוא צריך להיות מקצועי ויסודי ולדאוג לכל הפרטים שהזכרנו על מנת שהמבנה יהיה יציב וחזק. אהרוני בניה ושיפוצים נותנים גם שירות בתור קבלן שלד מקצועי, אשר נבנה עבורכם בניין יציב חזק ומדוייק, הדיוק חשוב להמשך כמו עבודות טייח וחיפוים שונים על הקיר שיראו בסוף ישרים{פלס}.

קבלן שלד הוא הקבלן הממונה על הבנייה של שלד הבניין, הוא אחראי להביא את בעלי המקצוע המתאימים כמו תפסנים ובנאים מקצוענים, הוא אחראי על רכישת החומרים, ועל תיאום בין הגורמים השונים אשר שותפים לבנייה כמו חשמלאי ואינסטלטור וכו'.

השלד של הבניין הוא החלק החשוב ביותר אשר אחראי ליציבות של הבניין וביכולות שלו לקבלת כל העומסים הנדרשים לשרת את דיירי הבניין, כמו כן להתמודד עם רעידות אדמה ורוחות. ככל שהשלד של הבניין איכותי יותר כך שאר העבודות יהיו מדוייקות וקלות יותר כמו לטייח ישר יותר את הקירות והתקרות כיוון שנבנו בצורה ישרה, העברת צנרת חשמל ומים בקירות בטון שיחסוך לנו את החציבות וכו'. ידוע שליקויים בשלד הבניין הם קריטיים וכמעט ולא ניתן לתקן אותם ויכולות לפגוע במבנה עצמו או בעבודות השונות בו, כך שחשוב לוודא שיש קבלן שלד מקצועי ושהעבודה נעשית בצורה הטובה ביותר שניתן.

קבלן שלד – אהרוני בניה ושיפוצים 

אהרוני בניה ושיפוצים מתעסקת בבנייה פיקוח ויזמות, אשר מנוהלת על ידי יוסי אהרוני ואביחי בנו, ואנו ביחד מקדמים את עתיד הבנייה בישראל כמו כן אנו מציעים מגוון רחב במיוחד של שירותי בנייה ושיפוצים וניהול פרויקטים בבניה ופיקוח בנייה. אהרוני בניה ושיפוצים מתמחה בכל תחומי הבנייה והשיפוצים, מן השלבים של קבלן שלד ועד לגימורים האחרונים{קבלן גמר} כולל הוצאת אישורים, העסקת אנשי מקצוע מתאימים ואיכותיים מהשורה הראשונה. ליווי ופיקוח צמודים בכל תחום הבניה והשיפוצים. צרו איתנו קשר ונשמח ביחד לבנות ולהקים את בית חלומותיכם.