• אהרוני בניה ושיפוצים
  • אביחי: 054-900-63-07
  • aharonyltd@gmail.com

שיפוץ בית ישן

רוצים לשפץ את הבית הישן שלכם ורוצים לקבל מידע מקבלן שיפוצים שמבין בתחום, אז עליכם לדעת שבתים ישנים מתעוררים בהם בעיות שונות וליקוים רבים, כמו ליקויים במערכת האינסטלציה צינורות מברזל שקיבלו חלודה, או מערכת הביוב שכבר ישנה ונסתם כל שני וחמישי בשורשים, מערכת איטום לא טובה לבית שגורמת להתקלפות של הטיח והצבע. או סדקים בקירות שיכולים גם לנבוע מתכנון לקוי של הקונסטרוקציה או ביצוע לא טוב כמו התקנים של היום, דלתות ישנות ורקובות, חלונות ישנים שלא ניתן להשתמש בהם, או מערכת חשמל שיש בה הרבה נפילות מתח.

עליכם לדעת ששיפוץ בית ישן מורכב ומיוחד כאחד אך משתלם, אשר מחדש את הבית וגורם לו להיות בית יותר מודרני וקל למכירה. אהרוני בניה ושיפוצים יש לה את כל הכלים לבצע שיפוץ בית ישן מכל סוג, בצורה איכותית טובה ומקצועית.

בדרך כלל שבונים בית חדש בונים אותו בצורה הכי טובה במטרה שהבית יעמוד וייתן שירות לבעליו למשך שנים רבות, ויחזיק מעמד מפני תקלות כל זה על ידי בחירת חומרים טובים וביצוע איכותי טוב של קבלן בניין שמבין בבניית בתים חדשים ובשיפוץ בית ישן.

לצערנו בית זה כמו האדם השנים עוברות וחולפות וכך הבית נחלש וחומריו כבר מאבדים מחוזקם. וידוע שבית ככל שעובר הזמן והשנים הוא מתחיל בהדרגה לפתח בעיות שונות ומשונות. סדקים התקלפות צבע וטיח, נזקי איטום ונזקי צנרת. כמו כן מערכות מתקלקלות כמו מערכת החשמל ונפילות מתח, קורוזיה בברזלי הזיון בבטון מה שמצריך שיקום בטונים ועוד בעיות שלא נרחיב אותן כאן. ובדרך כלל מה שהכי מפריע לנו זה הבעיות שנראות לנו לעין ומבחינתו מכערות את הבית אך יש לדעת שמה שנגלה לנו זה מפנימיות הבית ועליו לקבל שיפוץ איכותי ומעמיק כמו פתיחה של סדקים וסתימתם בחומרים מיוחדים וכן עוד שלל פתרונות מעמיקים.

שיפוץ בית

שיפוץ בית ישן נועד בשביל לתקן את כל הבעיות הללו, ולחדש את הבית לבית מודרני, לשפר יופיו ואת חוזקו ואת התשתיות שלו. שיפוץ בית ישן כולל בדרך כלל עבודות בניה מסוגים שונים הגדלה של חללים בבית. שיפוץ בית ישן ששיפוצו גדול בדרך כלל מתבצע הן בתוך הבית והן מחוצו, ויכול לכלול חיפוי של קירות חוץ ופנים שיפוץ של עמודי בניין צביעה חיצונית תיקון של הגג ופיתוח השטח והגינה, ועוד.

שיפוץ דירה

 שיפוץ בית ישן בצורה מקצועית ואיכותית מבטיחה שקט לאורך זמן, באמצעות אהרוני בניה ושיפוצים אשר יש לנו ידע בבניה ושיפוצים ובעלי צוותים מקצועיים ומיומנים בעבודות השיפוצים והבניה, בכך אהרוני בניה ושיפוצים נותנת את השירות הכי טוב שניתן לקבל בתחום אנו מבצעים את העבודות של בנייה ושיפצים בצורה האיכותית האמינה והמקצועית ביותר שניתן למצוא כיום. אנו מעניקים שירותים של ניהול פרויקטים ופיקוח בניה באופן מקצועי, עם ייעוץ על כל שלב ושלב בבנייה ובשיפוץ. אצל אהרוני בניה ושיפוצים תקבלו ייעוץ וליווי מקצועי של קבלן שיפוצים כמו כן גם קבלן בניין ותזכו לקבל את היתרון עם ידע עצום מצוות שמבין בבניה ובשיפוצים, אצלנו הכל מדויק בכל שלבי השיפוץ, מה כדאי לעשות ומה לא, אנו נתכנן עבורכם לוח זמנים ותשלומים לשיפוץ או לבניה עם שיתוף פעולה מלא וגלוי ללקוח בכל שלבי העבודות השיפוצים והבניה אצלנו תזכו לשפץ בית ישן ולחדש אותו לבית מודרני.