• אהרוני בניה ושיפוצים
  • אביחי: 054-900-63-07
  • aharonyltd@gmail.com

שיפוץ דירות

החלטתם לעשות שיפוץ דירה, ולכן חשוב לבחור קבלן בניין וקבלן שיפוצים איכותי להצלחת השיפוץ. אהרוני בניה ושיפוצים מקצוענים בעבודות שיפוץ דירה. אצלנו עבודות השיפוץ מתבצעות באמצעות צוות מקצועי ואת התוצאות כבר רואים מתחילת הביצוע. אצלנו תקבלו שירות סבלני מתחשב ואדיב והצעת מחיר משתלמת עבור הפרויקט שיפוץ הדירה שלכם.

עבודות שיפוץ דירות

שיפוץ דירה מצריכה מחשבה רבה של זמן ותכנון אדריכלי ותקציבי מוקדם. כל אחד מעוניין בשיפוץ דירה ואחד הדברים החשובים שאתם דואגים לו הוא לעבוד עם קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי ואחראי כאחד אשר יש לו צוות עובדים מקצוענים. אצל אהרוני בניה ושיפוצים תקבלו שירות מלא קשוב סבלני ומקצועי כאחד ללא פשרות בטיב החומרים וכן בשיפוץ דירה ברמה גבוהה.

עבודות שיפוץ איכותיות ומקצועיות כאחד

אתם נערכים לקראת שיפוץ דירה ? לכן אתם צריכים לקחת בחשבון את ההוצאה הכלכלית הגדולה וכמובן אחרי השקעה שכזו תרצו לקבל את העבודה ברמה הכי גבוהה ולהיות מרוצים מהתוצאות, לכן אצל אהרוני בניה ושיפוצים אני מתחייבים לעבודה מקצועית ויעילה עם הקשבה לצרכי הלקוח. וכבר בפגישות הראשונות אנו מתכננים ומעצבים יחד עם הלקוח את אופי שיפוץ דירה יעיל והכי מתאים ללקוח ולתקציבו על מנת לספק לו עבודה מקצועית ואיכותית כאחד.

שלבי ההכנה להצעת מחיר

1.ביקור באתר אשר בו נדרש שיפוץ הדירה ופגישה עם הלקוח על אופי השיפוץ ואיך הוא רואה את התוצאה הסופית.

2.הערכת עלות מהירה לפי מ"ר לראות שהשיפוץ מתאים ללקוח לנו יש את הידע והכלים לתת הערכות כאלו.

3.הלקוח רוצה להתקדם עם אהרוני בניה ושיפוצים אנו מכינים לו תכנית אדריכלית או לומדים את התכנית לפי התכנית שהאדריכל שלח ללקוח ומוציאים ממנה מפרט טכני אשר נקרא כתב כמויות ועל פי זה מכינים לו את הצעת מחיר.

4.לפני שהגשנו את ההצעת המחיר אנו מתייעצים עם כל בעלי המקצוע המנוסים שעובדים איתנו לשם מתן הצעת מחיר הכי מדוייקת.

5.בהצעת המחיר אנו מפרטים את העבודות השיפוץ השונות ואת החומרים שאנו משתמשים בהם לצורך השיפוץ. וכמובן מציינים את משך זמן העבודה הצפוי ואת מועדי התשלום הצפויים.

שיפוץ דירה – אהרוני בניה ושיפוצים

באמצעות עבודת ההכנה המקצועית והיסודית הזאת אנו נותנים ללקוח שלנו ראש שקט והצעת מחיר מפורטת עד לפרט האחרון. ומכסים את כל הוצאות השיפוץ והבניה. כי בהצעה אין הפתעות והכל ידוע מראש כולל את כל העלויות. והלקוח יודע בדיוק מה הוא מקבל מההתחלה. ויודע כמה זמן יארך השיפוץ ואת מועדי התשלום וכמובן יודע את שלבי הבניה ואנו גם מעדכנים אותו בכל שלב ושלב היכן עומד שיפוץ הדירה. אצלנו אתם יודעים שתקבלו בוודאות שיפוץ ובניה מעולים באיכות גבוהה ומקצועית.

שיפוץ דירה

אהרוני בניה ושיפוצים הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לשיפוץ דירה הנכם מוזמנים ליצור קשר עם אהרוני בניה ושיפוצים באמצעות אביחי אהרוני הנדסאי בניין וניהול פרויקטים 054-9006307