• אהרוני בניה ושיפוצים
  • אביחי: 054-900-63-07
  • aharonyltd@gmail.com

שיפוץ חדרי אמבטיה

חדר אמבטיה

חדר אמבטיה הוא בין החדרים הקטנים בבית אך כיום יש מודעות אדריכלית לעשות אותו גדול ומרווח, נהוג לחשוב ששיפוץ חדר אמבטיה הוא דבר קטן שלא מצריך הרבה משאבים. אך האמת היא שחדר האמבטיה דורש תיאום עם מערכת האינסטלציה האיטום הריצוף והחשמל וכמו כן העבודות הגבס השונות. בחדר האמבטיה חייב שהשיפוץ יהיה מדויק ואיכותי וחשובה המקצועיות של הצוות מטעם הקבלן השיפוצים אשר אחראי על טיב העבודה ואיכותה.

עיצוב חדרי אמבטיה

כיום נוהגים לעצב את חדרי האמבטיה עם חיפוי של אריחים גדולים 30X60 מינימום וריצוף בדרך כלל ריצוף דמוי פרקט. כיום שמים דגש על תאורה לאמבטיה עם ספוטים ולדים. כיום יש מודעות להשקיע על הכלים הסניטרים אגנית, מקלחון, כלים סניטרים ואביזרי אמבטיה. חדרי אמבטיה מעוצבים מתאפיינים בארון שירות יוקרתי עם חיפוי עץ אלון כמו כן יש דגש על ארונות אמבטיה וארונות שירות שיהיו מעוצבים בסגנון אפוקסי במראה נקי וחלק עם מראה לאמבטיה. כיום נהוג גם להוסיף חיפוי זכוכית מודפס לאחד הקירות בדרך כלל לקירות המקלחון, אלו הדברים שעושים את האמבטיה למעוצבות ואיכותית.

שיפוץ חדרי אמבטיה

חוץ מעיצוב חדר האמבטיה בצורה יוקרתית  יש לשים לב על איכות החומרים והעבודה של החדר האמבטיה וזאת החשיבות העליונה בשיפוץ חדר אמבטיה. שיפוץ אמבטיה ברמה גבוהה כולל טיפול במערכת האינסטלציה הישנה וביטולה הרכבה של מרכזיה לחדר האמבטיה לנוחות המשתמשים לעתיד שאם חלילה מתפוצץ צינור אין צורך לנתק את כל חדר האמבטיה.

יש לבצע איטום בחדרי אמבטיה של הקירות והריצפה עם חומרים מובחרים לפי התקנים הישראלים. איטום איכותי ומקצועי מבטיח לנו הגנה מפני נזקי רטיבויות שונות ועוד. שיפוץ חדר אמבטיה כולל פירוק חיפוי קירות ומרצפות, טיפול במערכת החשמל, ריצוף וחיפוי קירות וכן מריחה של רובה וצביעה של חדר האמבטיה עם צבעים לפי בחירת הלקוח או האדריכל.

הלקוח בוחר את הצורה שבה הוא רוצה שחדר האמבטיה שלו יראה ובשביל זה יש לו לבחור בקבלן שיפוצים וקבלן בניין איכותי מקצועי ללא פשרות, שיפיק את רצונו מהכח אל הפועל עם החומרים המתאימים והעבודה האיכותית הטובה ביותר. שיפוץ חדר אמבטיה נראה כמשימה קלה אך אל תטעו כי יש להדגיש בחדר האמבטיה מחשבה רבה, כיום יש שירותים של הדמיה של חדרי אמבטיה בשביל שסוף המעשה במחשבה תחילה יצא מושלם. למרות גודלו הקטן של חדר האמבטיה הוא מכיל בתוכו הרבה פרטים ולכן מומלץ לבחור קבלן שיפוצים אשר באמת מבין ומתעסק בתחום.

אצלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת עם פירוט של כל העבודות הדרושות לשיפוץ חדר אמבטיה באמצעות אביחי אהרוני הנדסאי בניין 054-9006307