• אהרוני בניה ושיפוצים
  • אביחי: 054-900-63-07
  • aharonyltd@gmail.com

קבלן בניין

אנו מציעים שירותים של כל סוגי הבנייה בארץ, בנייה קונבנציונלית{השיטה שמקובלת בארץ שלד מבטונים וקירות מבלוקים}, בנייה מעץ, בנייה קלה, מעבודות קטנות עד לפרויקטים גדולים. תוספות למבנים ישנים בניית וילות ובתים פרטים ,פיתוח שטח, עמידה בלוחות זמנים וליווי לאורך כל הדרך את הלקוח.

קרא עוד

קבלן שיפוצים

אנחנו מתמחים בשיפוצים גדולים כקטנים ניסיון שמעל 40 שנה, בבתים פרטים בבתי קומות ישנים ווילות יוקרה בבתים ישנים, אנחנו עושים הכל מההתחלה ועד הסוף ריצוף, צבע, חשמל, עבודות עץ, חיפוים, תכנון אדריכלי ועיצוב פנים, ועוד!!! אנחנו נלווה אותכם לאורך כל הדרך.

קרא עוד

ניהול ופיקוח בניה

יש לנו את היכולות לפקח על פרויקטים גדולים וקטנים וכן בתים פרטים ווילות יוקרה. תאום עם בעלי המקצוע השונים ועמידה בלוחות זמנים בלי להתפשר על איכות הבניה.

קרא עוד

ייעוץ ותכנון

לא בטוח איך להתחיל? אין צורך לדאוג עם אהרוני בניה ושיפוצים, אנחנו יכולים לייעץ לך בביצוע ובתכנון האדריכלי והעיצוב פנים כאחד וכן בתחום הקונסטרוקציות. ייעוץ ומתן פתרונות לפרויקטים גדולים וקטנים כאחד מתחילתם ועד השלמתם.

קרא עוד

אדריכלות ועיצוב פנים

כמו שהביצוע חשוב לנו כך התכנון האדריכלי והעיצוב פנים חשוב לנו. סדר בעבודה ומיקוד לביצוע הכי טוב עוברים דרך תכנון מודרני ועיצוב פנים לפי תכנון תקציב הלקוח. יחד אנחנו מביאים חיים לרעיונות ולרצונות שלך. אנו מזמינים אותך להמשיך ולבדוק את העבודות הטובות  שלנו ולהצטרף למשפחה שלנו.

קרא עוד

שיקום בטונים וחיזוק מבנים

אהרוני בניה ושיפוצים מתמחים בשיקום בטונים ותיקונם גילוי ברזל זיון בבטון ושיקומו וכן חיזוק מבנים ישנים מפני רעידות אדמה או על מנת להגדיל את העומס שירות של המבנה.

קרא עוד